Webform Import (7.x-1.3) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Submit
da: Indsend

en: Instructions
da: Vejledning

en: Webform
da: Webformular

en: Comma (,)
da: Komma (,)

en: Tab (\t)
da: Tabulator (\t)

en: Semicolon (;)
da: Semikolon (;)

en: Colon (:)
da: Kolon (:)

en: Pipe (|)
da: Lodret streg (|)

en: Period (.)
da: Punktum (.)

en: Space ( )
da: Mellemrum ( )
