Webform Import (7.x-1.3) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Submit
lt: Siųsti

en: Upload
lt: Įkelti

en: Webform
lt: Web forma

en: Comma (,)
lt: Kablelis (,)

en: Semicolon (;)
lt: Kabliataškis (;)

en: Colon (:)
lt: Dvitaškis (:)

en: Pipe (|)
lt: Linija (|)

en: Period (.)
lt: Taškas (.)

en: Space ( )
lt: Tarpas ( )
