Webform Import (7.x-1.3) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Submit
nl: Indienen

en: Upload
nl: Uploaden

en: Instructions
nl: Instructies

en: Webform
nl: Formulier

en: Comma (,)
nl: Komma (,)

en: Semicolon (;)
nl: Puntkomma (;)

en: Colon (:)
nl: Dubbele punt (:)

en: Pipe (|)
nl: Sluisteken (|)

en: Period (.)
nl: Punt (.)

en: Space ( )
nl: Spatie ( )
