Webform Import (7.x-1.3) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Submit
sv: Skicka

en: Upload
sv: Ladda upp

en: Instructions
sv: Instruktioner

en: Webform
sv: Webbformulär

en: Comma (,)
sv: Komma (,)

en: Tab (\t)
sv: Tabb (\t)

en: Semicolon (;)
sv: Semikolon (;)

en: Colon (:)
sv: Kolon (:)

en: Pipe (|)
sv: Vertikalt streck/"Pipe" (|)

en: Period (.)
sv: Punkt (.)

en: Space ( )
sv: Mellanslag ( )
