Webform Import (7.x-1.3) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Submit
gl: Enviar

en: Upload
gl: Subir

en: Instructions
gl: Instruccións

en: Webform
gl: Formulario web

en: Comma (,)
gl: Coma (,)

en: Tab (\t)
gl: Tabulador(\t)

en: Semicolon (;)
gl: Punto e coma (;)

en: Colon (:)
gl: Dous puntos (:)

en: Pipe (|)
gl: Tubería (|)

en: Period (.)
gl: Punto (.)

en: Space ( )
gl: Espazo ( )
