Webform Import (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Submit
uk: Надіслати

en: Upload
uk: Викласти

en: Instructions
uk: Вказівки

en: Webform
uk: Вебформа

en: Comma (,)
uk: Кома (,)

en: Tab (\t)
uk: Табуляція  (\t)

en: Semicolon (;)
uk: Крапка з комою (;)

en: Colon (:)
uk: Двокрапка (:)

en: Pipe (|)
uk: Вертикальна риска (|)

en: Period (.)
uk: Крапка (.)

en: Space ( )
uk: Пробіл (  )
