Webform Insightly (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Remove
az: Çıxart

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: edit
az: redaktə et

en: Save
az: Saxla

en: Update
az: Yeniləmə

en: Source
az: Mənbə

en: Mapping
az: Xəritəçəkmə

en: Target
az: Hədəf
