Webform Insightly (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: delete
bo: བསུབ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Source
bo: ཁུངས

en: cancel
bo: དོར་བ།

en: Target
bo: དམིགས་གནས
