Webform Insightly (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: delete
cy: dileu

en: Delete
cy: Dileu

en: Remove
cy: Symud

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: edit
cy: golygu

en: Save
cy: Cadw

en: Update
cy: Diweddaru

en: cancel
cy: Diddymu
