Webform Insightly (7.x-1.0) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: This action cannot be undone.
dz: འ་ནི་བྱ་བ་འདི་  མ་འབད་བར་བཞག་མི་བཏུབ།

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: Update
dz: དུས་མཐུན།
