Webform Insightly (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: delete
eo: forigu

en: Delete
eo: Forigu

en: Remove
eo: Forigu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: edit
eo: redakti

en: Save
eo: Konservu

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Mapping
eo: Mapigo
