Webform Insightly (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Borrar

en: Remove
gl: Quitar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: edit
gl: editar

en: Save
gl: Gardar

en: Update
gl: Actualizar

en: Source
gl: Orixe

en: cancel
gl: cancelar

en: Mapping
gl: Mapeo

en: Target
gl: Destino
