Webform Insightly (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: delete
he: מחיקה

en: Delete
he: מחיקה

en: Remove
he: הסרה

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: edit
he: עריכה

en: Save
he: שמירה

en: Update
he: עדכון

en: Add Field
he: הוסף שדה

en: Source
he: מקור

en: cancel
he: בטל

en: Mapping
he: מיפוי
