Webform Insightly (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Remove
hr: Ukloni

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: edit
hr: uredi

en: Save
hr: Spremi

en: Update
hr: Osvježi

en: Add Field
hr: Dodaj polje

en: Source
hr: Izvor

en: Mapping
hr: Mapiranje
