Webform Insightly (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: delete
hy: հեռացնել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: edit
hy: խմբագրել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Source
hy: Աղբյուր
