Webform Insightly (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Remove
lv: Izņemt

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: edit
lv: labot

en: Save
lv: Saglabāt

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Add Field
lv: Pievienot Lauku

en: API key
lv: API atslēga

en: Source
lv: Avots

en: cancel
lv: atcelt

en: Mapping
lv: Attiecinājums

en: Target
lv: Mērķis
