Webform Insightly (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: delete
mr: मिटवा

en: Delete
mr: मिटवा

en: Remove
mr: काढा

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: edit
mr: संपादन

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Update
mr: अपडेट

en: Mapping
mr: प्रतिचित्रण
