Webform Insightly (7.x-1.0) - en to no translation catalogue (12 entries)

en: delete
no: slett

en: Delete
no: Slett

en: Remove
no: Fjern

en: This action cannot be undone.
no: Denne handlinga kan ikke gjøres om.

en: edit
no: rediger

en: Save
no: Lagre

en: Update
no: Oppdater

en: Add Field
no: Legg til felt

en: Source
no: Kilde

en: cancel
no: avbryt

en: Mapping
no: Kopling

en: Target
no: Mål
