Webform Insightly (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Remove
nn: Fjern

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: edit
nn: endre

en: Save
nn: Lagre

en: Update
nn: Oppdater

en: cancel
nn: avbryt
