Webform Insightly (7.x-1.0) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: delete
os: схаф

en: Delete
os: Аппар

en: Remove
os: Схаф

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Save
os: Ныффысс

en: Update
os: Сног кæн
