Webform Insightly (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Remove
sv: Ta bort

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: edit
sv: redigera

en: Save
sv: Spara

en: Update
sv: Uppdatera

en: Add Field
sv: Lägg till fält

en: Source
sv: Källa

en: cancel
sv: avbryt

en: Mapping
sv: Mappning

en: Target
sv: Mål
