Webform Insightly (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: delete
tr: sil

en: Delete
tr: Sil

en: Remove
tr: Kaldır

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: edit
tr: düzenle

en: Save
tr: Kaydet

en: Update
tr: Güncelle

en: Add Field
tr: Alan Ekle

en: Source
tr: Kaynak

en: cancel
tr: iptal

en: Mapping
tr: Eşleştirme

en: Target
tr: Hedef
