Webform Insightly (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: delete
vi: xoá

en: Delete
vi: Xóa

en: Remove
vi: Xoá

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: edit
vi: sửa

en: Save
vi: Lưu

en: Update
vi: Cập nhật

en: Add Field
vi: Thêm trường

en: API key
vi: khóa API

en: Source
vi: Nguồn

en: Mapping
vi: Ánh xạ
