Webform Insightly (7.x-1.1) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Remove
af: Verwyder

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: edit
af: redigeer

en: Import
af: Voer in

en: Export
af: Voer uit

en: Save
af: Stoor

en: Update
af: Dateer op

en: Source
af: Bron
