Webform Insightly (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Remove
ca: Elimina

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: edit
ca: edita

en: Import
ca: Importa

en: Export
ca: Exporta

en: Save
ca: Desa

en: Update
ca: Actualitza

en: Add Field
ca: Afegeix un camp

en: Source
ca: Font

en: cancel
ca: Cancela

en: Mapping
ca: Associacions
