Webform Insightly (7.x-1.1) - en to es translation catalogue (16 entries)

en: delete
es: eliminar

en: Delete
es: Eliminar

en: Remove
es: Eliminar

en: This action cannot be undone.
es: Esta acción no se puede deshacer.

en: edit
es: editar

en: Import
es: Importar

en: Export
es: Exportar

en: Save
es: Guardar

en: Update
es: Actualizar

en: Add Field
es: Añadir campo

en: API key
es: Clave del API

en: Source
es: Origen

en: cancel
es: cancelar

en: Mapping
es: Correspondencias

en: Target
es: Destino

en: export
es: exportar
