Webform Insightly (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Remove
et: Eemalda

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: edit
et: muuda

en: Import
et: Impordi

en: Export
et: Ekspordi

en: Save
et: Salvesta

en: Update
et: Uuenda

en: Add Field
et: Lisa väli

en: Source
et: Allikas

en: cancel
et: katkesta

en: Mapping
et: Kaardistamine

en: Target
et: Siht

en: export
et: ekspordi
