Webform Insightly (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: delete
fa: حذف

en: Delete
fa: حذف

en: Remove
fa: حذف

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: edit
fa: ویرایش

en: Import
fa: ورود

en: Export
fa: استخراج

en: Save
fa: ذخیره

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: Add Field
fa: افزودن فیلد

en: Source
fa: منبع

en: cancel
fa: لغو

en: Mapping
fa: نگاشت

en: Target
fa: مقصد

en: export
fa: صدور
