Webform Insightly (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: delete
fi: poista

en: Delete
fi: Poista

en: Remove
fi: Poista

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: edit
fi: muokkaa

en: Import
fi: Tuo

en: Export
fi: Vie

en: Save
fi: Tallenna

en: Update
fi: Päivitys

en: Source
fi: Lähde

en: cancel
fi: peruuta

en: Mapping
fi: Kartoitus

en: Target
fi: Kohde

en: export
fi: lataa
