Webform Insightly (7.x-1.1) - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: delete
fr: supprimer

en: Delete
fr: Supprimer

en: Remove
fr: Retirer

en: This action cannot be undone.
fr: Cette action est irréversible.

en: edit
fr: modifier

en: Import
fr: Importer

en: Export
fr: Exporter

en: Save
fr: Enregistrer

en: Update
fr: Mettre à jour

en: Add Field
fr: Ajouter un champ

en: API key
fr: Clé d'API

en: cancel
fr: annuler

en: Mapping
fr: Correspondance

en: Target
fr: Cible

en: export
fr: exporter
