Webform Insightly (7.x-1.1) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Remove
gu: લોપ

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Import
gu: આયાત

en: Save
gu: સાચવો

en: Mapping
gu: મેપિંગ

en: Target
gu: લક્ષ્યાંક
