Webform Insightly (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: delete
id: hapus

en: Delete
id: Hapus

en: Remove
id: Hapus

en: This action cannot be undone.
id: Tindakan ini tidak bisa dikembalikan.

en: Import
id: Impor

en: Export
id: Ekspor

en: Save
id: Simpan

en: Update
id: Perbarui

en: API key
id: Kunci API

en: Source
id: Sumber

en: cancel
id: batal

en: Mapping
id: Pemetaan
