Webform Insightly (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (15 entries)

en: delete
ja: 削除

en: Delete
ja: 削除

en: Remove
ja: 削除

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: edit
ja: 編集

en: Import
ja: インポート

en: Export
ja: エクスポート

en: Save
ja: 保存

en: Update
ja: 更新

en: Add Field
ja: フィールドを追加

en: Source
ja: ソース

en: cancel
ja: キャンセル

en: Mapping
ja: マッピング

en: Target
ja: ターゲット

en: export
ja: エクスポート
