Webform Insightly (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Remove
jv: Buwang

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: edit
jv: sunting

en: Import
jv: Ngimpor

en: Export
jv: Ngékspor

en: Save
jv: Simpen

en: Update
jv: Dianyari
