Webform Insightly (7.x-1.1) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: delete
kk: Өшіру

en: Delete
kk: Өшіру

en: Remove
kk: Өшіру

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: edit
kk: түзету

en: Import
kk: Импорт

en: Export
kk: Экспорт

en: Save
kk: Сақтау

en: Update
kk: Жанарту
