Webform Insightly (7.x-1.1) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: This action cannot be undone.
kn: ಈ ಕ್ರಿಯೆ ಶಾಶ್ವತ

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Import
kn: ಆಮದು

en: Export
kn: ರಫ್ತುಮಾಡು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Update
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್ ಮಾಡು

en: Source
kn: ಆಕರ

en: cancel
kn: ರದ್ದು ಮಾಡು

en: Target
kn: ಗುರಿ
