Webform Insightly (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: edit
lt: redaguoti

en: Import
lt: Importuoti

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Save
lt: Saugoti

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Source
lt: Šaltinis

en: cancel
lt: atšaukti

en: export
lt: eksportuoti
