Webform Insightly (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: delete
ro: șterge

en: Delete
ro: Șterge

en: Remove
ro: Elimină

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: edit
ro: modifică

en: Save
ro: Salvare

en: Update
ro: Actualizare

en: Add Field
ro: Adaugă câmp

en: API key
ro: Cheia API

en: Source
ro: Sursă

en: cancel
ro: revocare

en: Mapping
ro: Mapare

en: Target
ro: Ţintă
