Webform Insightly (7.x-1.1) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: delete
sq: fshij

en: Delete
sq: Fshij

en: Remove
sq: Hiq

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: edit
sq: ndrysho

en: Import
sq: Importo

en: Export
sq: Eksporto

en: Save
sq: Ruaj

en: Update
sq: Rifresko

en: export
sq: eksporto
