Webform Insightly (7.x-1.1) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: delete
ta: அழி

en: Delete
ta: அழி

en: Remove
ta: நீக்கு

en: This action cannot be undone.
ta: இச்செயல் மீளத் திருத்தப்பட முடியாதது.

en: edit
ta: மாற்று

en: Import
ta: இறக்குமதி

en: Export
ta: ஏற்றுமதி

en: Save
ta: சேமி

en: Update
ta: புதுப்பிக்க

en: Source
ta: மூலம்

en: Mapping
ta: பொருத்தல்
