Webform Insightly (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: delete
uk: видалити

en: Delete
uk: Видалити

en: Remove
uk: Вилучити

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: edit
uk: редагувати

en: Import
uk: Імпортувати

en: Export
uk: Експортувати

en: Save
uk: Зберегти

en: Update
uk: Оновити

en: Add Field
uk: Додати поле

en: API key
uk: Ключ API

en: Source
uk: Джерело

en: cancel
uk: скасувати

en: Mapping
uk: Відповідність

en: Target
uk: Ціль

en: export
uk: експорт

en: Form id
uk: Ідентифікатор форми
