Webform Insightly (7.x-1.1) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: delete
am: ሰርዝ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Remove
am: አስወግድ

en: edit
am: አስተካክል

en: Import
am: አስመጣ

en: Export
am: ላክ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Update
am: አዘምን

en: Source
am: ምንጭ

en: Mapping
am: ማዛመድ
