Webform Insightly (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Remove
ar: حذف

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: edit
ar: تحرير

en: Import
ar: استيراد

en: Export
ar: تصدير

en: Save
ar: حفظ

en: Update
ar: تحديث

en: Source
ar: المصدر

en: Mapping
ar: إقران

en: export
ar: تصدير
