Webform Insightly (7.x-1.1) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Remove
ast: Desaniciar

en: edit
ast: editar

en: Import
ast: Importar

en: Export
ast: Esportar

en: Save
ast: Guardar

en: Update
ast: Anovar
