Webform Insightly (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: delete
be: выдаліць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Remove
be: Выдаліць

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: edit
be: рэдагаваць

en: Import
be: Імпарт

en: Export
be: Экспарт

en: Save
be: Захаваць

en: Update
be: Абнавіць

en: Source
be: Крыніца

en: export
be: экспартаваць
