Webform Insightly (7.x-1.1) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: Remove
bg: Премахни

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: edit
bg: редактирай

en: Import
bg: Импортирай

en: Export
bg: Експорт

en: Save
bg: Запази

en: Update
bg: Промени

en: Source
bg: Източник

en: cancel
bg: Отказване
