Webform Insightly (7.x-1.1) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Remove
bn: অপসারণ

en: This action cannot be undone.
bn: এই কাজটি বাতিল করা যাবে না।

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Import
bn: আমদানী

en: Export
bn: রপ্তানী

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Update
bn: আপডেট
