Webform Insightly (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Remove
bs: Ukloni

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: edit
bs: izmijeni

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Source
bs: Izvor
