Webform Insightly (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: delete
cs: smazat

en: Delete
cs: Smazat

en: Remove
cs: Odstranit

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: edit
cs: upravit

en: Save
cs: Uložit

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Add Field
cs: Přidat pole

en: Source
cs: Zdroj

en: cancel
cs: zrušit

en: Mapping
cs: Mapování

en: Target
cs: Cíl
