Webform Insightly (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: delete
da: slet

en: Delete
da: Slet

en: Remove
da: Fjern

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: edit
da: redigér

en: Import
da: Importér

en: Export
da: Eksportér

en: Save
da: Gem

en: Update
da: Opdatér

en: Add Field
da: Tilføj felt

en: API key
da: API-nøgle

en: Source
da: Kilde

en: cancel
da: fortryd

en: Mapping
da: Kobling

en: Target
da: Mål

en: export
da: eksportér
